• 09184056269

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور


آشنایی با سبک های مبل کلاسیک


یکی از شاخصه های رشد تمدن در کشورهای بزرگ خودکفایی در تولیدات است. تولیداتی که دارای درخواست در بازار بوده و بتوان با عرضه به پیشرفت و رشد اقتصاد و فرهنگ جامعه کمک نمود.
مبلمان و دکوراسیون منزل نیز از دسته مواردی است که هر ایرانی اهمیت زیادی برای آن قائل است و سعی در بهترین بودن در این زمینه را دارند.
تولیدی مبل ملایر با اتکا به تولید ملی و عرضه محصول با کیفیت بی نظیر توانسته در صنعت تولید مبل و دکوراسیون منزل بهترین مقام و رضایت مشتری را جلب نماید.
از دیرباز تا کنون علاقه و توجه به سبک مبل کلاسیک در انواع مبلمان ( مبل سلطنتی ، مبل راحتی ) که تولید می شده اند بسیار زیاد بوده و توجه بسیاری را به سم خودش جلب نموده است و به صراحت می توان گفت این مبل طرفداران زیادی دارد.
در این پست قصد داریم تا از انواع و سبک های مختلف مبلمان کلاسیک صحبت کنیم تا شما نیز بهتر با آنها آشنا شوید.

ژاکوبی:
سبک ژاکوبی در تولید مبلمان کلاسیک اولین بار در انگلستان شکل گرفت که صندلی بلوطی، پشتی بلند، پایه های منبت کاری شده ظریف و تشکچه ای با مخمل اسپانیایی  از ویژگی خای بارز این سبک به شمار می رود.
شکوه و ظرافت فوق العاده به کار رفته در این مبل چشم همگان را به خود خیره می کند.

چینیدل
در تولید این سبک از مبل با تفاوت فاحشی روبرو هستیم. در تولید آن انحصارا به کنده کاری های ظریف تکیه شده و از استفاده از تکنیک منبت کاری کنار گذاشته شد. پایه کروی که در طرح های اولیه بکار رفته بود کنار گذاشته شده و پایه های راست در این سبک به چشم می خورد.

ملکه آن
در تولید مبل کلاسیک در عصر ملکه آن با طرحی جدید همراه بود که سبک های کنده کاری که از گذشته نشات می گرفت کنار گذاشته شد. این سبک از مبلمان کلاسیک اولین نوع در انگلستان بود که در آن ترکیبی از راحتی و زیبایی به چشم می خورد. دسته ها و پشتی مبل متناسب با انحنای بدن طراحی شده بود و روکش های پارچه ای جای کنده کاری ها را گرفت.
دیگر از آن پشتی های مرتفع و مجلل خبری نبود و مبل هایی با پشتی کوتاه تر به وجود آمده بودند.
ویژگی های معرف این سبک از کلاسیک دارای پشتی های تو رفته یا صاف، صندلی با روکش پارچه ای که قابل برداشتن بود.

مدرن
پس از جنگ جهانی دوم طراحان و هنرمندان تولید مبلمان با مطالعه قرار دادن سبک های گذشته توانستند با استفاده از نقطه نظرهای هنری و با کار بر روی چوب های متعدد طرح های زیبایی را خلق کنند که زیبایی و تنوع آنها توجه بسیاری را به خود جلب نموده.

در تولید مبل کلاسیک ، مبل سلطنتی ، مبل راحتی سبک های مختلف و متعددی وجود دارد که مطابق با سلیقه های مختلف طراحی و عرضه شده اند.

مبل ملایر توانسته با تکیه بر عرضه محصولی با کیفیت و رقابت در این عرصه رضایت مشتریان خود را جلب کرده و بیش از پیش پیشرفت نماید.logo

برچسب های سایت

تماس با ما


PH : 0813-2441416

PH : 09184056269

E : info@moblmalayer.ir

آدرس کارخانه : ملایر ،کیلومتری سه جاده همدان ((شهرک صنعتی خوشه مبلمان دو)) میدان کارگر انتهای خیابان یازدهم تولیدی پارسیان مبل عباسی

طراحی سایت| طراحی سایت در کرج