• 09184056269

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور


ست کردن مبل و فرش و پرده در دکوراسیون منزل


با مطالعه ی تاریخ هنری کشور ایران به راحتی در می یابیم که ایرانیان از دیرباز علاقه زیادی به هنر و زیبایی داشته و در جای جای مختلف کشور هنرهای دستی زیادی وجود دارد که نشان از ذوق و سلیقه ی ایرانی است.
کشور ایران مهد تولید فرش های نفیس، مبل ملایر ، و پارچه هایی با طرح های اسلیمی است که امروزه به وفور در دکوراسیون ها و طراحی های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.
دکوراسیون و چیدمان هر خانه نیز نشان از ذوق و سلیقه و نحوه دیدگاه و زندگی هر فردیست.
ست کردن مبلمان با فرش و پرده و در واقع برقراری تناسب بین آنها یکی از مهمترین نکاتی است که در هر خانه به چشم می خورد.
حال بسته به نوع مبلی که استفاده می شود ( مبل کلاسیک ، مبل راحتی ، مبل سلطنتی ) طرح های متفاوت پرده وجود دارد که تناسب رنگی یکی از اصول ست کردن است.
اما اصول کلی که باید در آنها رعایت کرد شامل :
1. انتخاب یک رنگ مشخص برای پرده، مبل، فرش
اگر رنگ دیوار ها و سقف به رنگ سفید هستند برای اینکه حس کسالت و یکنواختی را از بین ببرید می توانید از رنگی واحد و پر جلوه برای چشم گیر شدن فضا استفاده کنید. اما دقت کنید که رنگ ها نباید دقیقا یکسان باشند. و می توانید از طیف رنگ کم رنگ تا پر رنگ استفاده نمایید.

2. طرح و سبک مبل مورد استفاده
باید در نظر داشته باشید که پرده و فرش هایی که در مبلمانی از دسته هایمبل سلطنتی و مبل کلاسیک استفاده می شوند متفاوت با هم و سبک مبل راحتی هستند.
هر سبک از مبلمان طرح و رنگ خاص خود را دارد که برای ست کردن پرده و فرش باید طرحی متناسب با آن را انتخاب کرد پس بهتر است قبل از انتخاب رنگ و مدل پرده و فرش ابتدا سبک مبل مورد علاقتان را انتخاب کنید و سپس به سراغ بقیه موارد بروید.

3. انواع مدل های پرده
پرده در زیبایی خانه نقش بسیار مهمی دارد و انتخاب آن باید با دقت همراه باشد.
اگر برای دکوراسیون منزلتان مبلمانی با رنگ های روشن در نظر گرفته اید بهتر است پرده و فرش را از رنگ های شاد انتخاب کنید اما دقت داشته باشید که یکی از این دو عنصر را با رنگ متضاد و چشمگیر انتخاب کنید.
مدل پرده ای که انتخاب می کنید نیز باید مطابق با سبک مبلمان باشد به طور مثال اگر از مبل های راحتی و مدرن برای چیدمان استفاده می کنید می توانید با پرده های حریر پنجره ها را پوشش دهید و اگر از سبک های سلطنتی و کلاسیک در مبلمان استفاده می کنید باید پرده ای با مدل های کلاسیک استفاده کنید.

4. تاثیر فرش های ایرانی در زیبایی دکوراسیون
انتخاب فرش ای مناسب با دیزاین منزل یکی از عوامل مهمی است که در زیبایی و شیک بودن خانه نقش بسزایی دارد.
شاید تا پیش از این از اهمیت فرش در زیبایی منزل اطلاع نداشتید و آنقدر که به مبل و پرده توجه می کردید از نقش فرش بی اطلاع بوده اید.
فرش ایرانی با طرح ها و رنگ های مختلف که در سراسر جهان فرش هایی به زیبایی آنها پیدا نمی شود با هر طرح و رنگی سازگاری دارند اما بهتر است در انتخاب آن به ابعاد و فضای در دسترس دقت داشته باشید.


طراحی سایت کرج


logo

برچسب های سایت

تماس با ما


PH : 0813-2441416

PH : 09184056269

E : info@moblmalayer.ir

آدرس کارخانه : ملایر ،کیلومتری سه جاده همدان ((شهرک صنعتی خوشه مبلمان دو)) میدان کارگر انتهای خیابان یازدهم تولیدی پارسیان مبل عباسی

طراحی سایت| طراحی سایت در کرج