• 09184056269

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور


اولین وسیله برای خرید جهیزیه یا خونه جدید


اگر شما هم در شرف ازدواج هستید و یا قصد دیزایین خانه ی جدید را دارید و در فکر خرید وسایل برای شروع یک زندگی جدید هستید این پست می تواند شما را در انتخاب بهتر و مفید تر راهنمایی کند.
اولین سردرگمی که معمولا ایجاد می شود نقطه ی شروع خرید وسایل است. اینکه از کجا شروع کنیم و چه چیزی را اول بخریم که بقیه ی وسایل نیز از آن سبک و رنگ پیروی کند. این مقاله قراره راجب شروع خرید و اولین فاکتور مورد اهمیت خرید رو ذکر کنه پس در ادامه همراه باشید.
از کجا شروع کنم؟ چه چیزی رو اول بخرم؟ فرش؟ لوستر؟ مبلمان؟ پرده؟ تابلو؟

برای اقدام به خرید اولین نکته تصمیم گیری است. بهتره از خونه شروع کنید. خونه ی موردعلاقه ی خودتان را انتخاب کنید و براساس وضعیت، متراژ و شرایط خونه سبک مورد نظرتان را انتخاب و پیاده سازی کنید. سبک های مختلفی وجود دارد که  انتخاب هر یک بنا بر سیلقه ی هر فرد متفاوت است. برخی از سبک ها مثل سبک مدرن، مبل کلاسیک ، نئوکلاسیک و ... یا هر سبکی که دوست دارید را انتخاب کنید.سپس مطابق آن سبک خرید خود را آغاز کنید. بهتر است قبل از خرید با شریک و همخونه ی خود در رابطه با سبک و رنگ منزل به توافق نظر و همفکری برسید چرا که منزل محلی برای به آرامش رسیدن است پس حق نظر برای تک تک افراد خانه وجود دارد.
خب حالا وقتشه که فکر کنیم اول سراغ چه چیزی برویم.


مبل کلاسیک


1.    مبلمان
اولین وسیله ای که باید برای خونه تهیه شود مبلمان است. انتخاب سبک مبل ها می تواند کاملا براساس سبک مد نظر شما صورت گیرد. مبل سلطنتی ، مدرن و یا راحتی. مبلمان و میز غذا خوری از آنجایی که اشیای بزرگی هستند بیشتر به چشم می خورند پس رنگ آنها می تواند رنگ اصلی منزل شما باشد پس آنها مطابق رنگ مدنظرتان تهیه کنید. مهد تولید مبل ملایر است و این شهر به تولید مبلمان و میز غذاخوری معروف هستند.


مبل سلطنتی


2.    فرش و پرده
قدم دوم فرش ها و پرده ها هستند. این ها بیشترین آیتم هایی هستند که در منزل دیده می شوند و انتخاب باقی وسایل باید متناسب با آنها و در هماهنگی با آنها انتخاب شود. انتخاب و استفاده از فرش برای ما ایرانی ها بسیار اهمیت دارد به همین دلیل آیتم مهمی محسوب می شود.
در ادامه اطلاعاتی در رابطه با فرش در اختیارتان می گذاریم که در هنگام خرید با آگاهی کامل اقدام کنید.
فرش دست بافت ایرانی که نیازی به توضیح و معرفی ندارد و در سراسر دنیا معروف است.
ترتیب تولید فرش در شهر ها: فرش تبریز، کاشان، کرمان، اصفهان و ...
نکته ای که قیمت فرش رو دستخوش تغیر می کند رج فرش است. قطعا شما هم این اصطلاح را در فرش ها شنیده اید که این فرش فلان رج است. اما رج در فرش یعنی چی؟
به طور مثال وقتی می گویند فرش 30 رج تبریز یعنی: 30 عدد گره در 7 سانتی متر نخ
به همین دلیل رج فاکتوری است که باعث تغیر در قیمت می شود. معمولا تعداد رج بالا فرش زیباتری را پدید می آورد و البته به همان اندازه مبلغ بیشتری طلب می کند.بیشتر بخوانید:

انتخاب مبل ارزان و با کیفیت
logo

برچسب های سایت

تماس با ما


PH : 0813-2441416

PH : 09184056269

E : info@moblmalayer.ir

آدرس کارخانه : ملایر ،کیلومتری سه جاده همدان ((شهرک صنعتی خوشه مبلمان دو)) میدان کارگر انتهای خیابان یازدهم تولیدی پارسیان مبل عباسی

طراحی سایت| طراحی سایت در کرج