• 09184056269

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور


مبلمان اداری در محل کار

مبلمان اداری در شرکت ها و سازمان ها


مبل سلطنتی

شرکت ها و سازمان ها به محیط هایی برای برگزاری قرار ها و گپ و گفت های دوستانه نیاز دارند تا فضایی صمیمی تر ایجاد کند و همین طور راحت تر نشستن بر روی صندلی و مقابل میزهای اداری باشد. این فضا به مدیران کمک می کند تا در قرار ملاقات هایی که قصد دارند فضایی راحت و صمیمی ایجاد کنند به مناسب ترین شکل صورت گیرد. به طور معمول این فضا با چیدن یک ست مبل اداری و ملزومات لازمه تشکیل می شود.
طبیعتا دکوراسیون یک شرکت بسیار قابل اهمیت است. مدیران برجسته به خوبی می دانند که ایجاد فضایی دلچسب برای کارمندان و همچنین به وجود آوردن فضایی که برای محل مناسبی برای برگذاری میتینگ ها و قرار ملاقات ها باشد، به موفقیت آن شرکت کمک می کند. به وجود آوردن فضایی مناسب، دلچسب، کاهش دهنده استرس برای کارمندان میتواند محرک بیشتری برای کار مفید باشد و آنها را در فضایی دلپسند آماده کار روزانه می کند.

ایجاد فضاهای قرار ملاقات با بهره وری از یک رنگ مناسب برای دیوارها، رنگ پرده ها و رنگ ست اداری و مبل باعث کاهش تنش و اضطراب و راحتی شخص می شود و در ادامه ی این موضوع تصمیم گیری مناسب و درست را در پی دارد. فرد در فضایی آرامش دهنده بهتر فکر می کند و تصمیم های بهتری می گیرد.
حال برای ایجاد چنین فضایی باید فاکتورهایی مد نظر قرار بگیرد. اولین مسئله وسعت فضا است. دومین موضوع مبلمان هستند. در مقایسه با انتخاب مبل برای منازل در برابر انتخاب برای ادارات و شرکت ها محدودیت بیشتری داریم این موضوع در رابطه با رنگ مبل نیز صدق می کند. طرح هایی که در بازه های انتخابی شما قرار می گیرند نسبتا محدوداند و تنها برخی از طرح ها مثل طرح مبل کلاسیک و مبل مدرن می تواند انتخاب مناسبی برای یک شرکت باشد. رنگ در این مبلمان نیز نباید از رنگ های جیغ انتخاب شود. رنگ های کرم، سفید، قهوه ای، طوسی و خاکستری، مشکی، سورمه ای رنگ های مناسب مبلمان اداری هستند و در برابر آنها رنگ های قرمز، بنفش، صورتی می تواند شرکت شما را همانند یک سالن بازی کند.
در رابطه با محدودیت سبک مبل نیز باید گفت که طرح های رسمی و کلاسیک و محدود و البته زیبای مبلمان اداری به فضای کار شما رسمیت می بخشد. قطعا در اینجا دیگر دست شما برای انتخاب انواع مبل مانند مبل سلطنتی ، مبل استیل باز نیست و می تواند انتخابی نامناسب و نسنجیده باشد. پس اگر قصد دارید برای شرکت خود مبل تهیه کنید دور مدل های سلطنتی و استیل را یک خط بزرگ قرمز رنگ بکشید.
قدرت تاثیر رنگ ها در دنیای پیرامون ما بر هیچ کس پوشیده نیست. رنگ ها می توانند ما را ترغیب کنند و عزم و اراده ما را به جنب و جوش در بیاورند و یا می توانند ما را کسل و خواب آلود کنند. بعضی از رنگ ها می تواند در لحظات حساس برای ما تنش و استرس آفرین باشند و این تنش تاثیر سو بر روی تصمیمات ما بگذارد. بنابراین قبل از هر تصمیمی برای خرید تجهیزات دفتر خود رنگ دکوراسیون را انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که برای انتخابی درست و بی دردسر از طراحان دکوراسیون مشاوره بگیرید تا آنها شما را برای چیدمان اصولی راهنمایی کنند.بیشتر بخوانید:

نمایشگاه مبل ملایر
logo

برچسب های سایت

تماس با ما


PH : 0813-2441416

PH : 09184056269

E : info@moblmalayer.ir

آدرس کارخانه : ملایر ،کیلومتری سه جاده همدان ((شهرک صنعتی خوشه مبلمان دو)) میدان کارگر انتهای خیابان یازدهم تولیدی پارسیان مبل عباسی

طراحی سایت| طراحی سایت در کرج