• 09184056269

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور


انتخاب صحیح مبل سلطنتی متناسب با محیط

دکوراسیون داخلی منزل و چیدمان براساس برخی از فاکتورها و معیارهایی که ثابت و حساب شده اند بسیار مهم است. این معیارهای اصولی به زیبا تر دیده شدن محیط و بالانس بودن وسایل کمک می کند و علاوه بر اینها موضوع بسیار مهمی که چیدمان اصولی به دنبال دارد استفاده مناسب از فضا به نحوی که بتوان محیط های کوچک را بزرگ و جادار جلوه داد و در محیط های فضای هرز دارد آن را پوشش داد.
تمامی این اطلاعاتی که برای دکوراسیون داخلی ارائه و به کار گرفته می شود برای احساس راحتی و آرامش نمودن در محل زندگی و یا کار است که بتواند آرامش جسمی و روانی را برای افراد به وجود بیاورد. اصلی ترین وسایل منزل برای تجهیز نمودن که در ابتدا به چشم می خورد مبلمان آن است. مبلمان بیشترین حس راحتی را به افراد القا می کند و به علاوه تعیین رنگ دکوراسیون نیز به وسیله ی آنها سنجش و پرداخته می شود.
حال در انواع مختلف مبلمانی که در بازار موجود می باشد که متناسب با سلیقه های متنوع است. مبلمان راحتی، مبل استیل، مبل کلاسیک ، مبل سلطنتی ، مبل مدرن هر یک میبایست متناسب با محیط انتخاب گردد تا همخوانی خوبی داشته باشد و احساس خوبی را منتقل کند.
همخوانی مبل بیشتر باید متناسب با پرده و میز غذاخوری و رنگ دیوار ها باشد.

انتخاب مبل سلطنتی یکی از پر انتخاب ترین های صنعت مبلمان است که بیشترین چشمگیری را برای افراد دارد. حس لوکس بودنی که به همراه مبل سلطنتی وجود دارد محیط را برای کسانی که قصد دارند تا در منزل خود فضایی جداگانه از نشیمن برای پذیرایی از مهمانان قرار دهند مناسب است. به دلیل رنگ خاص این مبل که عمده آن به رنگ طلایی است در انتخاب رنگ های فرش، پرده، وسایل تزیینی اطراف می بایست دقت به خرج داد و رنگی که بتواند مکمل و مناسب رنگ طلایی باشد را برگزید. ظرافتی که در انتخاب مبل سلطنتی و ست کردن با رنگ های مناسب آن باید به خرج داد در بیشتر مواقع نیاز به مشاوره با طراحان دکوراسیون دارد تا بیشترین نما را داشته باشد.
نکته ی دیگر در انتخاب این مبل فضایی است که برای آن اختصاص می دهید. با توجه به اندازه ی نسبتا بزرگ هر مبل در این سبک باید فضایی که برای آن انتخاب می کنید متناسب با آن باشد. به این معنی که نه آنقدر فضا کوچک باشد که فشردگی در چیدن مبل احساس خفگی بدهد و نه در فضایی قرار بگیرد که جمع را از هم دور کند.

مبل سطلنتی

پس اگر قصد دارید تا برای قسمت پذیرایی منزل خود از مبلمان سلطنتی استفاده کنید با یک طراح داخلی مشورت داشته باشید و کار را به کاردانان بسپارید.

مبل راحتی بیشترین استفاده را در بخش نشیمن منزل دارد. قطعا مبل کلاسیک و سلطنتی نمی توانند بعد از یک روز کاری خستگی جسمی شما را رفع کنند. مبل های راحتی بهترین گزینه برای لم دادن بر روی آن و تماشای تلویزیون بعد از یک روز کاری می باشد تا احساس رضایت بیشتری از خریدتان داشته باشید.
همواره دقت داشته باشید که انتخاب نوع مبل و رنگ آن شکل کلی دکوراسیون منزتان را مشخص می کند.

مبل

در مقابل مبل های سلطنتی، مبل های مدرن قرار دارد. افرادی که علاقه ی زیادی به طراحی های مدرن و اروپایی دارند به دنبال این سبک ها می روند. سبک های خاص این مبل علاقه مندان خاص به خود را دارد. طبعا انتخاب این مبل ها محیط هایی مشابه منازل اروپایی به وجود می آورد که در انتخاب دیگر وسایل منزل نیز این انتخاب دخیل است و می بایست این سبک را به انتخاب های دیگر کشاند و پرده، فرش، وسایل تزئینی مثل آباژور و ... را منتاسب با آنها انتخاب کرد. یکی از ترندهای جدید در دکوراسیون مبل های مدرن استفاده از کوسن های رنگی و با طرح های مختلف بر روی این مبلمان است که فضایی زیباتر و دلچسب تر ایجاد می نماید.


logo

برچسب های سایت

تماس با ما


PH : 0813-2441416

PH : 09184056269

E : info@moblmalayer.ir

آدرس کارخانه : ملایر ،کیلومتری سه جاده همدان ((شهرک صنعتی خوشه مبلمان دو)) میدان کارگر انتهای خیابان یازدهم تولیدی پارسیان مبل عباسی

طراحی سایت| طراحی سایت در کرج