• 09184056269

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور

گروه تولیدی مبل ملایر

بهترین مبلمان از بهترین چوب و پارچه
جدیدترین مدل های روز دنیا
مناسب انواع دکوراسیون داخلی
اعطای نمایندگی در سراسر کشور


ملایر مهد تولید مبل منبت


با مطالعه تاریخ هنری کشور ایران متوجه خواهید شد که این اقلیم مملو از هنرهای دستی و فعالیت های هنری بوده که بسیار چشم نواز و گران بها هستند.
در هر شهر و استانی از این مرز و بوم که قدم بگذارید هنرهای دستی و فعالیت های هنری خاص و ویژه آن منطقه یافت می شود که در زیبایی بی همتا هستند.
مبل ملایر نیز یکی از آثار هنری شهر ملایر می باشد که زیبایی منبت و طرح و نقش آنها زبانزد خاص و عام است.
هر کالایی در کشور ما منبعی دارد.
انار ساوه، فرش کاشان، چرم مشهد، گز اصفهان، سوهان قم و .... 
شهر ملایر نیز از نظر آثار هنری تولید کننده مبلمانی زیبا با چوب هایی مرغوب اند. در هر کجای ایران مبل ملایر معروفیت خود را دارد و در تولید مبلمان حرف اول را می زند.
تولید انواع مبلمان که شامل مبل کلاسیک ، مبل استیل ، مبل راحتی ، مبل سطلنتی که هریک تخصص و مهارت ویژه ی مورد نیاز خود را دارد و منبت های بسیار خوش نقش و زیبایی بر روی آنها پیاده می شود.
با توجه به آمار و همچنین سلیقه ی ایرانی که بسیار نگاه دقیق و با ظرافتی دارد در کشور ما تولیدات و فروش مبل کلاسیک و مبل سطلنتی بیش از بقیه مدل های مبلمان می باشد و این ذوق و توجه هر ایرانی را می رساند.
جهت آشنایی با سبک های دیگر مبل کلاسیک به مقاله " آشنایی با سبک های مبل کلاسیک " مراجعه کنید و در صورت تمایل به خرید بیشتر با این سبک از مبلمان آشنا شوید تا انتخابی منحصر به فرد و دقیق داشته باشید.
از دیر باز تا کنون در کشور ما به تولیدات مبل و لوازم چوبی توجه ویژه ای می شده و این توجه حتی در زمان پادشاهان نیز وجود داشته و از نظر های آنان بی نصیب نمانده است.
در تمامی تصاویر بر جای مانده از پادشاهانی که بر این سرزمین حکومت رانی می کردند مبلمان و تخت های سلطنتی بسیاری به چشم می خورد که طرح ها و زینت های زیادی بر روی آنها کار شده است و این خود نشان دهنده عمق این هنر ایرانی است.
تاریخچه و پیشینه ی مبل بسیار طولانی بوده و در گذر زمان به سمت تکامل و تغیر شکل و تنوع کشیده شده به طوری که در حال حاضر سبک هایی متفاوت از مبل هایی مثل مبلمان سلطنتی که پیش از این وجود داشته به چشم می خورد.
طرح مبل راحتی و سبک های مدرن بسیار متفاوت تر از مبل کلاسیک و یا مبل سطلنتی بوده است و رنگ ها و پارچه هایی با طرح های متفاوت که در این سبک و سیاق استفاده می شود تعریفی جدید از مبلمان را ارائه می کنند و همچنین طرفداران خاص خود را دارد.
سبک های مبل راحتی از فرهنگ و پیشینه سنتی مشرق زمین فاصله گرفته و به سمت طرح ها و مدل های اروپایی گرایش پیدا کرده است و از آنها الهام گرفته شده.
خوشبختانه می توان گفت که در کشور ایران از نظر تولید مبلمان بسیار موفق بوده ایم و پایتخت تولید مبل ملایر می باشد که یکی از شهر های با قدمت این کشور پهناور است.
هر سبک و طرحی از مبلمان نشان از سلیقه و خوش ذوقی هر ایرانی است.


logo

برچسب های سایت

تماس با ما


PH : 0813-2441416

PH : 09184056269

E : info@moblmalayer.ir

آدرس کارخانه : ملایر ،کیلومتری سه جاده همدان ((شهرک صنعتی خوشه مبلمان دو)) میدان کارگر انتهای خیابان یازدهم تولیدی پارسیان مبل عباسی

طراحی سایت| طراحی سایت در کرج